Logo Logo Logo Logo Logo
  • Aanbieding!
  • Over ons / portfolio
  • Blog
  • Contact
  • Mail
  • Aanbieding!
  • Over ons / portfolio
  • Blog
  • Contact
  • Mail

26 jan Wij creëren logo’s met ‘n dosis persoonlijkheid

Geplaatst op 12:24h in Branding, Communications, Identity door peter

Dat durf ik na 20 jaar best te claimen!

Daarom maken wij nooit zomaar een ‘even snel een leuke schets’ voor een nieuw beeldmerk. Dat kan iedere ontwerper (en desnoods ook nog zonder persoonlijk contact). De discussie gaat dan vooral over wat ‘leuk’ is of ‘mooi’, dus over smaak. Ik heb het liever over perceptie en strategie. Er is vaak nog een andere bureau gewenst om daar een RAKE slagzin bij te leveren. Bij ons gaat dat altijd samen.

Een effectief logo is een statement vanuit corporate eigenheid en de waarden die doorwerken in gedrag en cultuur. Het is de ultieme samenvatting en gebaseerd op de corporate persoonlijkheid en op de corporate identity.

 

 

 


Daar liggen eerst argumenten onder en pas daarna gaat het over mooi en/of smaak. Afgelopen maanden creëerden we zo voor VDL een nieuwe huisstijl en zeer passend krachtige uitstraling.

Door in het MT actief mee te doen bij de herpositionering, marketingaanpak en cultuur workshops om de Identity, WHY, pitch en Personality te kunnen formuleren, als stevig fundament.

VANDERLUGT U+BAND

VANDERLUGT SYM U FC

Uiteindelijk is de hele bedrijfscultuur in 1 woord samengevat. En komen daar o.a. merkbeleid, (sub-)logo’s en slagzinnen als volkomen logisch verlengstuk uit naar voren. Mét onderliggende waarden die in denken en doen verankert zijn en worden.

Er STAAT iemand als het ware; zelfbewust, in eigen kracht; met een uniek uiterlijk en heldere intentie. Dat is kracht van binnenuit; dat trekt ladingen aandacht.

Zo is er afstemming tussen visie, strategie en actie. En dat zie je, merk je en voel je als stake holder. Het is onweerstaanbaar aantrekkelijk.
Ook toe aan verdieping en dan nu ‘ns een keer grondig aangepakt? Voor -eindelijk- die ijzersterke presentatie van binnenuit?

Mail mij!

Peter Leuhof
BrandCoach & Creatief 

peter@peetzen.com

 

 

Tags:
design, huisstijl, identity, logo, organisatie


Privacyverklaring